KONTAKTNÍ INFORMACE


Webový formulář pro online kontakt


Webový kontaktní formulář je ZDE»»
Contact Form in English is HERE»»

V případě objednávky přes kontaktní formulář je nutno uvést kromě jména nějaký kontaktní údaj pro ověření objednávky (telefon, email atd.)!

Adresa


ing. Zdeněk Sehnal ml.
HQ ELEKTRONIC
Babice nad Svitavou 259
664 01
Česká republika

Vždy, prosím, uvádějte plnou adresu včetně správného čísla domu!

IČO: 603 87 688
DIČ: Neplátce DPH

GPS: 49°16'42.661"N , 16°41'30.173"E

Kontaktní e-mail


kontakt (zavináč) hq-elektronic (tečka) eu


Mobilní telefon


Telefonní číslo : (+420) 603 51 77 57

Vzhledem k mému pracovnímu vytížení používejte raději mail. Děkuji.
Volejte, prosím, pouze v PRACOVNÍ DNY 12:00 - 18:00. Mimo tyto časy jsem často nedostupný, protože i já mám kromě práce i jiné povinnosti či - hlavně v neděli - nárok na odpočinek. Díky za pochopení.


Bankovní účet


Bankovní účet : 27-4047760267/0100, IBAN:CZ9601000000274047760267, SWIFT (BIC): KOMBCZPPXXX


Paypal


Nyní můžete platit i prostřednictvím služby Paypal

PayPal Logo

Právní forma


Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v živnostenském rejstříku, nezapsaná v obchodním rejstříku. Nejsem plátce DPH.


CB a bezdrátová pojítka


Pro majitele CB v okolí Brna - kanál 38, volačka Kanón Babice, nejlépe odpoledne nebo večer. Možné jsou i další kmitočty a pásma, např. PMR pro navigaci, abyste v naší vesničce nezabloudili...


Rychlé vyhledání pomocí GOOGLE


Pro rychlé vyhledání mých stránek pomocí GOOGLE stačí zadat moje jméno Zdeněk Sehnal nebo moji webovou přezdívku ZdenekHQ.NĚCO MÁLO O MNĚ...


I když to tak nevypadá, moje práce spočívá hlavně v tom, čemu se dnes honosně říká HW inženýr vývoj+servis. Momentálně se věnuji třeba bezdrátové komunikace s moduly NRF9E5 (HW i SW) a zmíněnému servisu. Detektory kovů jsou vlastně moje hobby.

Tyto stránky nejsou optimalizovány pro mobilní telefony, protože informací je příliš mnoho. Ale funguje to. HLAVNĚ zde nenajdete žádné sledování uživatelů za účelem kontextové reklamy.


Důležité upozornění I.


Vypadá to, že už jsem tak slavný, že někteří vtipálci začali zneužívat můj nick ZdenekHQ. Takže s výjimkou těchto stránek a fóra Elektro Bastlírna se prosím předem ujistěte, jestli jsem to skutečně já - a budu vděčný, když mě na případné podvodníky upozorníte. Kolega právník už to dotáhne do patřičného konce. Dík.

Důležité upozornění II. - tentokráte pro dealery a poradce


Zásadně nesouhlasím se zařazováním jakýchkoliv informací o mé osobě do jakéhokoliv tištěného či elektronického katalogu/seznamu firem (a to ani vedeného zdarma) s výjimkou těch, kterým jsem udělil souhlas, a nepřebírám žádnou zodpovědnost za informace v mnou neautorizovaných seznamech firem uváděné . Často je uváděno nesprávné telefonní číslo, nesprávné GPS souřadnice a podobně. Upozorňuji, že pokud jsem někde uveden, je toto prováděno často bez mého souhlasu. Dále upozorňuji ostatní fyzické i právnické osoby na podvodné jednání některých firem, které provozují zmíněné seznamy/katalogy.

Upozorňuji také dealery firem O2 a Vodafone, že nemám zájem o jejich nabídky a svého telefonního operátora měnit nebudu.

Dále upozorňuji nejrůznější anonymní finanční poradce, že jednak je jich moc, jednak jsou stále více nepříjemní, jednak i já mám (mimo jiné) ekonomické vzdělání na podnikatelské fakultě VUT a tudíž vím i bez nich, jak se svými penězi naložit. Akceptuji tudíž pouze nabídky těch poradců, kteří podepíší závazek doplatit případnou ztrátu investice ze svého, neboli česky řečeno budou garantovat zisk. Nabídky typu o zisk se podělíme a riziko nesete vy si prosím nechte pro hady v lese, když už to mám napsat stejně otevřeně, jak jednají někteří z vás.

 
 

Motto mé práce : "BAVÍ MĚ TVOŘIT NOVÉ VĚCI" . I složité zařízení by pro konečného uživatele mělo fungovat jednoduše,spolehlivě a bez chyb, i za cenu vyšších nákladů na vývoj a testy. Složitá konstrukce musí fungovat spolehlivě, jít bez problémů oživit a tím kompenzovat práci s její výrobou.

Stránky s návody a postupy mají pouze informativní charakter. Hlavní zaměření těchto stránek je předat informace, návody a postupy.
Provozovatel stránek nepřebírá žádnou odpovědnost za funkčnost a bezpečnost zveřejněných návodů a postupů. Stejně tak prosím berte ohledy na platné zákony Vaší země !
Možné chyby v uváděných postupech, návodech, cenách a termínech dodání jsou vyhrazeny !!! V případě pochybností mě prosím kontaktujte, abychom předešli omylu či sporu.

DĚKUJI ZA VAŠI NÁVŠTĚVU !